چهارشنبه|03 بهمن 1397|15 جمادی الاولی 1440|23 January 2019
زمان انتشار: 1396/11/22 - 13:07 |

برپايي غرفه فرهنگي سازمان حج و بعثه مقام معظم رهبري درمسير راهپيمايي 22 بهمن

همزمان با سالروز پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي و برگزاري راهپيمايي باشكوه 22 بهمن، غرفه فرهنگي سازمان حج و زيارت و بعثه مقام معظم رهبري در مسير اين راهپيمايي برپا شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج ، سازمان حج و زيارت و بعثه مقام معظم در راستاي گراميداشت ايام الله دهه فجر، همچون سال هاي گذشته با برپايي غرفه فرهنگي در مسير راهپيمايي يوم الله 22 بهمن همراه با خيل عظيم جمعيت وفادار به انقلاب اسلامي و آرمانهاي امام امت و مقام معظم رهبري در اين جشن ملي غرور آفرين مشاركت كردند.

بر اساس اين گزارش، سازمان حج و بعثه در جهت همراهي با حماسه حضور ميليوني ملت آگاه و هميشه در صحنه و گراميداشت ياد و خاطره پيروزي انقلاب اسلامي با برپايي غرفه فرهنگي و ايستگاه صلواتي ضمن توزيع پوستر و عكس ، پخش سرودها و نماهنگ‌هاي انقلابي و پذيرايي از راهپيمايان ، ياد و خاطره اين ايام را گرامي داشتند.

اين گزارش حاكيست، نمايشگاه عكس از اماكن تاريخي درمدينه و مكه ، موسم حج تمتع و پياده روي اربعين حسيني امسال به همت بعثه مقام معظم رهبري نيز برپا شد كه به ويژه تصاوير قديمي به نمايش درآمده ازبارگاه رسول مكرم اسلام، جنت البقيع ، قبرستان احد و شهر مدينه منوره با استقبال راهپيمايان مواجه گرديد.برچسب ها:راهپيمايي - غرفه - سازمان حج - بعثه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: