چهارشنبه|03 بهمن 1397|15 جمادی الاولی 1440|23 January 2019
زمان انتشار: 1396/11/24 - 14:26 |

مدير حج و زيارت گيلان عنوان كرد:

لزوم تكميل اطلاعات در سامانه حج تمتع ۹۷

فعال تكميل اطلاعات در سامانه حج را پيش شرط ثبت نام در كاروان هاي حج تمتع ۹۷ دانست و گفت: دارندگان فيش اولويت دار حج براي ثبت نام در كاروان ها بايد كد رهگيري دريافت كرده باشند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حسن فعال، مدير حج و زيارت استان گيلان در گفت وگو با خبرگزاري ايكنا از گيلان، اظهار كرد: دارندگان اسناد وديعه گذاري حج تمتع در مرحله اول تا پايان آبان سال ۱۳۸۵ در صورت تمايل به اعزام به حج تمتع آينده، اطلاعات خود را در سامانه reserve.haj.ir تكميل كنند.

وي افزود: دارندگان فيش اولويت دار حج، براي ثبت نام در كاروان هاي حج كه در آينده نزديك اعلام خواهد شد، بايستي حتما در سامانه حج اطلاعات خود را تكميل يا اصلاح كرده و كد رهگيري دريافت كرده باشند.

فعال تكميل اطلاعات در سامانه حج را پيش شرط ثبت نام در كاروان هاي حج تمتع ۹۷ دانست و تاكيد كرد: زائران فراخوان شده براي فراهم سازي مقدمات لازم براي ثبت نام در كاروان هاي حج، تكميل اطلاعات در سامانه را به روزهاي پاياني موكول نكنند.

مدير حج و زيارت گيلان يادآور شد: در حج تمتع گذشته ۶ كاروان از گيلان شامل ۷۹۵ نفر زائر به همراه ۳۰ نفر عوامل ستادي طي سه پرواز از رشت به مكه مكرمه اعزام شدند.

برچسب ها:حج 97 - گيلان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: