شنبه|24 آذر 1397|05 ربیع الثانی 1440|15 December 2018
زمان انتشار: 1396/12/16 - 07:39 |

تغيير در برنامه فراخوان اولويت هاي ذخيره حج تمتع ٩٧

سازمان حج و زيارت اعلام كرد دارندگان قبوض وديعه حج تا تاريخ ۳۰ دي ماه سال ۸۵ مي توانند در قالب سهميه ذخيره به صورت استاني اقدام به ثبت نام كنند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، در اطلاعيه سازمان حج و زيارت آمده است: به‌منظور فراهم شدن امكان ثبت‌نام و مراجعه حداكثري دارندگان قبوض وديعه‌گذاري تا تاريخ 30 دي ماه 1385 و تمديد زمان ثبت‌نام براي اين دسته از وديعه‌گذاران، اعلام اولويت‌هاي پيش‌بيني شده در قالب "ذخيره" بصورت استاني متعاقباً اطلاع‌رساني خواهد شد.

در اين اطلاعيه در خصوص نحوه مراجعه و ثبت نام متقاضيان عنوان شده ؛ انتخاب كاروان و ثبت‌نام اوليه در كاروانهاي حج تمتع سال 1397 از متقاضيان با مراجعه به نشاني اينترنتي reserve.haj.ir و به‌صورت غيرحضوري خواهد بود.

در اطلاعيه سازمان حج و زيارت اعلام شده است : متقاضيان مي‌بايست ابتدا نسبت به ثبت‌نام اوليه در يكي از كاروانهاي استان محل سكونت خود مبادرت كرده و سپس در مهلت مقرر (ظرف 72 ساعت) به كاروان‌ مربوطه مراجعه و پس از تحويل اصل قبض وديعه‌گذاري خود به مدير كاروان ساير مراحل ثبت‌نام از قبيل ( تحويل مدارك ، واريز بخش اول هزينه سفر ، انجام معاينات واخذ تائيديه پزشكي ، واريز باقيمانده هزينه سفر) را بموقع دنبال و نهايي ‌نمايند

برچسب ها:حج 97


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: