شنبه|24 آذر 1397|05 ربیع الثانی 1440|15 December 2018
زمان انتشار: 1396/12/17 - 09:50 |

افزايش صد در صدي سطح ارائه خدمات پزشكي به زائران در ايام نوروز

رئيس مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر از افزايش سطح خدمات بهداشتي و درماني مراكز جمعيت هلال احمر در كشور عراق در ايام نوروز خبر داد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، رئيس مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر از افزايش سطح خدمات بهداشتي و درماني مراكز جمعيت هلال احمر در كشور عراق در ايام نوروز خبر داد.سيد علي مرعشي با اشاره به خدمات مركز پزشكي هلال احمر در ايام نوروز گفت: با توجه به استقبال زائرين ايراني از سفرهاي نوروزي عتبات و اعزام ساليانه ۴۰ نفر از تيم‌هاي بهداشت و درماني، مركز پزشكي هلال‌احمر، اقدام به افزايش صد درصدي كادر درماني كرده و اين تعداد در نوروز 97 به ۷۴ نفر رسيده است.

وي با بيان اينكه تيم ويژه‌اي از تاريخ ۲۷ اسفند تا ۱۵ فروردين عازم عراق خواهند شد، افزود: در اين تيم ويژه علاوه بر وجود پزشكان عمومي خانم و آقا، متخصصين عفوني، اطفال، زنان، قلب، ارتوپدي و نورولوژيست هم حضور خواهند داشت.

رئيس مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر تعداد درمانگاه‌هاي هلال احمر در اين ايام را شامل 4 درمانگاه شبانه روزي، (دو درمانگاه در كربلا، يك درمانگاه در نجف و يك درمانگاه در كاظمين)، 2 درمانگاه 16 ساعته (يك درمانگاه در كربلا و يك درمانگاه در نجف) و 5 درمانگاه 8 ساعته (دو درمانگاه در كربلا، دو درمانگاه در نجف و يك درمانگاه در كاظمين) عنوان كرد.

منبع: ايلنا

برچسب ها:عتبات - سلامت


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: