شنبه|24 آذر 1397|05 ربیع الثانی 1440|15 December 2018
زمان انتشار: 1396/12/20 - 22:41 |

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق:

عاشورا ميدان مقابله ولايتمداران با ولايت ستيزان بود

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق بر خوشرويي، خوشگويي، خوش خويي و خوش قلبي تأكيد كرد و آن ها را از صفات اهل بهشت برشمرد و عاشورا را ميدان مقابله ولايتمداران با ولايت ستيزان عنوان كرد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي، حجت الاسلام و المسلمين نجفي روحاني، نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلي در گردهمايي روحانيون و مداحان كاروانهاي عتبات با اشاره به حديثي گفت كه اسلام بر پنچ چيز يعني نماز، روزه، حج، جهاد و ولايت استوار است و در اين ميان ولايت محوري ترين و مهمترين آن هاست و عاشوراي حسيني نيز ميدان مقابله ولايتمداران با ولايت ستيزان بود.

وي با اشاره به فلسفه زيارت و اجر و پاداش بسيار زيادي كه براي زيارت حضرت سيدالشهدا (ع) ذكرشده است گفت زائر در زيارت هرقدر معرفت بيشتر وعميقتر نسبت به امام حاصل شود به هدف نزديكتر مي شود و اجربيشتر دريافت مي كند.

مسئول دفتر نمايندگي بعثه در عراق بر لزوم دشمن شناسي تأكيد كرد وگفت جريان ولايت ستيزي امروز بيش از گذشته در دستور كار دشمنان قرار دارد و رسانه وسايت هاي بسيار زيادي بر عليه ولايت تلاش مي كنند چون به نقش ولايت آگاهند و آن را سدّ محكمي در مقابل خود مي بينند مسلمانان بايد هشيار باشند.

وي اصحاب امام حسين(ع) را ولايتمداراني مقاوم و دشمن شناساني با بصيرت دانست و گفت در هر زماني كه مسلمانان هشيار و آگاه نباشند و دشمن شناس نباشند و به موقع از ولايت حمايت نكنند گرفتار سلطه ستمكاران بي رحم مي شوند و تاريخ بهترين گواه بر اين مطلب است.برچسب ها:ولايتمداري وحدت جهان اسلام


نظرات
  هيچ خبر مرتبطي وجود ندارد
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: