شنبه|24 آذر 1397|05 ربیع الثانی 1440|15 December 2018
زمان انتشار: 1396/12/21 - 12:16 |

نماينده مرجعيت عالي عراق در پاكستان:

پيروزي عراق به منزله پيروزي همه مومنان جهان است

آيت الله شيخ محسن نجفي، نماينده مرجعيت عالي عراق در پاكستان گفت: به لطف خدا و لبيك مردم به فتواي مرجعيت عالي در نجف اشرف، عراق با نابودي گروه تروريستي داعش پيروز گرديد.
به گزارش خبرنگار پايگاه ازطلاع رساني حج؛ نماينده مرجعيت عالي عراق در پاكستان كه در پنجمين جشنواره «نسيم كربلا» در اسلام آباد پاكستان سخن مي گفت، اظهار داشت: به لطف خدا و لبيك مردم به فتواي مرجعيت عالي در نجف اشرف، عراق با نابودي گروه تروريستي داعش پيروز گرديد، اين پيروزي به منزله پيروزي تمامي مومنان جهان است.

آيت الله شيخ محسن نجفي با تاكيد بر لزوم برپايي فعاليتهاي فرهنگي تحت نظارت آستان مطهر حسيني با توجه به اهميت بسزاي آن در پاكستان افزود: پيروان اهل بيت (عليهم السلام) در مناطق بسياري به صورت پراكنده و در روستاهاي اين كشور زندگي مي كنند و نياز مبرمي به ايجاد ارتباط روحي با ائمه اطهار (عليهم السلام) دارند. به طوري كه بيش از بيست هزار بازديد كننده براي تبرك جستن به پرچم امام حسين و برادرشان حضرت عباس (عليهما السلام) به جشنواره ساليانه نسيم كربلا مي آيند و آنها اين گامها را همانند گامهايي كه براي زيارت كربلا برداشته مي شود؛ مي دانند.

نماينده مرجعيت عالي عراق درپاكستان گفت: برنامه هاي اين جشنواره شامل آگاهي بخشي و روشنگري، تبليغاتي و آموزشي است كه با حضور گسترده مردم مي توان به نتايج خوبي دست يافت. علاوه بر اين در همايش علماي دين كه در حاشيه اين جشنواره برگزار مي شود تعدادي از روحانيون از مذاهب مختلف اسلامي شركت مي كنند كه احساسات و آداب و رسوم و سنت هاي آنها به ما نزديك است و مي توان از طريق اين فعاليتها و گفتگوها وحدت مسلمانان را حفظ كرد.
برچسب ها:نسيم كربلا پاكستان نماينده مرجعيت


نظرات
  هيچ خبر مرتبطي وجود ندارد
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: