دوشنبه|05 فروردين 1398|17 رجب 1440|25 March 2019
زمان انتشار: 1397/01/22 - 08:13 |

ثبت نام ۷۵ هزار و ۱۰۰ نفر براي حج تمتع ۹۷

سرپرست روابط عمومي سازمان حج و زيارت از ثبت نام ۷۵ هزار و ۱۰۰ حاجي براي اعزام به حج تمتع در سال جاري خبر داد و گفت: از اين بين ۹۹۷۳ زائر بالاي ۷۵ سال در بين حجاج حضور دارد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، سيد وحيد اسكندري در گفتگو با فارس گفت: تا كنون بيش از 75 هزار و 100 مشتاق زيارت خانه خدا در سامانه حج اطلاعات خود را تكميل كرده و در حقيقت ثبت‌نام آن‌ها نهايي شده است.

سرپرست روابط عمومي سازمان حج و زيارت تصريح كرد: در بين حجاج ثبت‌نام كرده كه حضور خود را در حج قطعي كرده‌اند 9973 حاجي بالاي 75 سال سن دارند.

وي افزود: اين افراد در 2 مرحله هزينه‌هاي خود را واريز مي‌كنند كه در مرحله اول 10 ميليون تومان پرداخت كرده‌اند و مابقي آن را نيز در ارديبهشت ماه واريز مي‌كنند كه زمان قطعي آن به زودي اعلام خواهد شد.

اسكندري در مورد اعلام اولويت‌هاي بعدي براي ثبت نام نيز تاكيد كرد: در فراخوان انجام شده افرادي كه تاريخ فيش آن‌ها تا 30 آبان سال 85 بود مي‌توانستند ثبت نام كنند كه اين اتفاق نيز رخ داد و تعدادي از ظرفيت باقي مانده اعزام نيز براي متقاضياني است كه ثبت نام اوليه را انجام داده و در ليست رزرو قرار گرفته‌اند.

وي افزود: به همين دليل امكان اعلام اولويت‌هاي بعدي براي ثبت نام در كاروان‌ها وجود ندارد.

سرپرست روابط عمومي سازمان حج و زيارت افزود: اولين اعزام‌هاي‌هاي حج تمتع 25 تير سالجاري است ضمن اينكه طول سفر حج حداقل 28 روز و حداكثر 41 روز است همچنين اينكه كاروان‌هاي حج امسال به 4 گروه 85، 115، 135 و 165 نفره تقسيم‌بندي شده‌اند.

وي در پايان گفت: تمام كاروان‌هاي ايراني حدود 6 روز در شهر مدينه اقامت دارند و مابقي برنامه سفر زائران اقامت در شهر مكه است.

برچسب ها:حج تمتع - حج 97


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: