دوشنبه|05 فروردين 1398|17 رجب 1440|25 March 2019
زمان انتشار: 1397/01/22 - 15:51 |

مدير ثابت محل استقرار دانشگاهيان در نجف:

به حال خوب دانشجويان غبطه مي‌خورم!

علي بابايي مدير ثابت محل استقرار دانشگاهيان در نجف اشرف گفت: وقتي با دانشجويان، اساتيد و نخبگان روبرو مي‌شوم موردهايي را مشاهده مي كنم كه باعث مي شود به حال آنها غبطه بخورم زيرا آنها با اخلاص، رغبت و آرامش خاطر زيارت مي‌روند و اين براي من خيلي جالب است.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، علي بابايي مدير ثابت محل استقرار دانشگاهيان در نجف اشرف است كه براي رفاه و آرامش دانشجويان،زحمت زيادي مي كشد. همين موضوع باعث شد كه با ايشان مصاحبه اي را انجام بدهيم كه در ادامه شما را به خواندن اين مصاحبه دعوت مي كنيم.

دوره هجدهم را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

دوره هجدهم را بسيار خوب مي بينم ،چون در دوره هاي قبلي هم بوده‌ام و با توجه به تجربه اي كه از دوره‌هاي قبلي دارم اين دوره را بسيار مثبت ارزيابي مي‌كنم.در اين دوره هم جوش و خروش دانشجويان و هم رغبت آنان براي رفتن به حرم و استفاده بيشتر از اين معنويت به دست آمده بيشتر شده است. همچنين ميزان استفاده از كتاب‌هايي كه در اختيار دانشجويان قرار گرفته است و استقبال از برنامه هاي متفاوت و ويژه ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان، همگي بيانگر پيشرفت در اين دوره مي باشد.

به نظر شما دانشجويان چگونه مي‌توانند استفاده بيشتري از اين سفر كنند؟

دانشجويان بايد قبل از سفر با مطالعه بيشتر آماده شوند تا بتوانند در حين سفر خوب استفاده كنند.

چه تعداد زائر دانشگاهي در ايام نوروز به نجف اشرف مشرف شدند؟

تقريباً ۶۸ كاروان دانشگاهي وارد هتل شدند و چيزي بالغ بر ۲۷۲۰ نفر زائر بودند كه در ميان آنها اساتيد و كاركنان و دانشجويان نخبه نيز حضور داشتند. در كل بخش اعظم اين زائران، دانشجو بودند.

حس و حال دانشجويان به هنگام زيارت چگونه است؟

من وقتي با دانشجويان، اساتيد و نخبگان روبرو مي‌شوم موردهايي را مشاهده مي كنم كه باعث مي شود به حال آنها غبطه بخورم زيرا آنها با اخلاص، رغبت و آرامش خاطر زيارت مي‌روند و اين براي من خيلي جالب است.

برچسب ها:عتبات - دانشگاه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: