دوشنبه|05 فروردين 1398|17 رجب 1440|25 March 2019
زمان انتشار: 1397/01/23 - 08:41 |

كتاب «اربعين ميردامادي» رونمايي مي‌شود

آئين رونمايي و معرفي كتاب «اربعين ميردامادي» اثر آيت‌الله سيد باقر آيت ميردامادي، استاد اخلاق حوزه علميه، پنجشنبه 23 فروردين در دفتر آيت‌الله نوري همداني برگزار مي‌شود.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، كتاب «اربعين ميردامادي» اثر آيت‌الله سيد باقر آيت ميردامادي با همكاري حجت‌الاسلام والملسمين سيدناصر احمدي به همت انتشارات حضور چاپ و روانه بازار نشر شده است.

اين كتاب شامل چهل آيه از قرآن كريم، چهل حديث در تفسير آيه شريفه، چهل حديث از امام زمان (عج) و چهل قطعه شعر در معرفي و فضايل حضرت مهدي (عج) است.

سيدباقر آيت ميردامادي، در مقدمه اين اثر درباره انگيزه خود از تاليف اين كتاب نوشته است: «از جمله نعمت‌هايي بزرگي كه شامل حال اين بنده شرمنده فرموده است، توفيق نگارش و تاليف سي جلد كتاب، در مباحث اعتقادي و اخلاقي و تاريخي است كه بحمدالله بيست جلد آنها منتشر شده است و در تيراژ زيادي در اختيار عموم مردم قرار گرفته است و مورد استفاده سخنرانان و حوزه‌هاي علميه و مجالس علمي و تبليغاتي مي‌باشد و محافل علمي و ديني آنها را تاييد فرموده‌اند. ولي دوست داشتم و آرزومند بودم كه بتوانم كتابي در مورد حضرت ولي عصر حجت بن الحسن روحي و ارواح العالمين له الفداء بنويسم و نسبت به ساحت مقدس آن بزرگوار عرض ارادت نمايم و عشق و علاقه خود را ابزار نمايم، ولي كبر سن و كسالت‌هاي مختلف مانع اين فيض بزرگ بود تا اين كه بحمدالله در سال ۱۳۹۶ اين سعادت نصيبم شد و توفيق اين عبادت بزرگ را بدست آوردم و با ويژگي‌هاي كم‌نظير آن را تاليف كردم و در دسترس دوستداران علم و عاشقان اسلام و اهل بيت (ع) قرار دادم.»

اين آئين ساعت 9 و 30 دقيقه روز پنجشنبه 23 فروردين‌ماه در دفتر آيت‌الله العظمي نوري همداني واقع در تهران، خيابان ري شمالي (بين ميدان قيام و سه راه امين حضور)، مسجد و حسينيه همداني‌ها برگزار مي‌شود.

خبرگزاري كتاب ايرانبرچسب ها:اربعين


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: