دوشنبه|05 فروردين 1398|17 رجب 1440|25 March 2019
زمان انتشار: 1397/01/26 - 09:58 |

آقايي خبر داد:

اعزام فوق‌العاده زائران به عتبات در رجب و شعبان

مرتضي آقايي، مدير كل عتبات سازمان حج و زيارت از اعزام هاي فوق العاده در ايام و اعياد رجب و شعبان خبر داد و نرخ اعزام‌هاي زميني و هوايي را اعلام كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، مرتضي آقايي از اعزام‌هاي فوق العاده در ايام و اعياد رجب و شعبان خبر داد و اظهار داشت: خيلي از مردم دوست دارند در اين ايام خاص در كنار مزار و مضجع شريف اميرالمومنين و سيدالشهدا باشند، در همين راستا تلاش كرديم اعزام‌هاي فوق العاده‌اي در نظر بگيريم تا به درخواست مشتاقان زيارت پاسخ مثبت دهيم.

وي با اشاره به اينكه علاقه مندان بايد با مراجعه به دفا‌تر خدمات زيارتي تحت پوشش سازمان حج و زيارت نسبت به ارائه درخواست اعزام اقدام كنند، در خصوص نرخ اعزام‌‌هاي هوايي و زميني گفت: نرخ اعزام هوايي به عتبات از ۱ ميليون و ۹۰۰ هزار تومان تا ۲ ميليون و ۲۵۰ هزار تومان است و نرخ زميني از ۹۸۰ هزار تومان تا ۱ ميليون و ۴۰۰ هزار تومان است.

مدير كل عتبات سازمان حج و زيارت با بيان اينكه روزانه ۴ هزار نفر اعزام مي‌شوند، گفت: اعزام‌هاي گروهي حداكثر ۴۰ نفره صورت مي‌گيرد و تمامي اين گروه‌ها داراي پوشش بيمه‌اي و درماني و اسكورت براي تامين امنيت‌شان برخوردار هستند.

وي با اشاره به دفا‌تر غيرمجازي كه افراد را به عتبات اعزام مي‌كنند و نسبت به رعايت حقوق آنها دقت لازم را رعايت نمي‌‌كنند، گفت: هشدار مي‌دهيم و اعلام كرده‌ايم كه برخوردهاي لازم با آن‌ها صورت بگيرد. در حال‌حاضر ۲ هزار و ۶۰۰ دفتر مجاز و تحت پوشش سازمان و حج و زيارت در كشور وجود دارد كه ۶٠٠ دفتر در تهران مشغول به فعاليت است.

آقايي گفت: در راستاي حمايت از كالاي ايراني از زائرين محترم تقاضا مي‌كنيم سوغات خود را از بازار داخل كشور و با قيمت كمتر و با ضمانت خريداري كنند. قطعا اين امر موجب پرهيز از انتقال ارز به خارج از كشور و توسعه و رونق بازار داخلي شده و از اهداف اصلي سازمان براي حمايت از كالاي ايراني است.

ايلنا

برچسب ها:عتبات - كربلا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: