دوشنبه|05 فروردين 1398|17 رجب 1440|25 March 2019
زمان انتشار: 1397/01/26 - 11:40 |

اعلام فراخوان در بخش‌هاي مختلف؛

فراخوان شانزدهمين جشنواره بين‌المللي امام رضا(ع)

طي هفته گذشته تعدادي از بخش‌هاي جشنواره بين‌المللي امام رضا(ع) فراخوان‌هاي خود را اعلام كردند و استان‌هاي مختلف كشور براي برگزاري هشت بخش مختلف اين جشنواره آماده مي‌شوند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، شانزدهمين جشنواره بين‌المللي امام رضا(ع) اگر چه به طور كلي فراخوان عمومي خود را اعلام كرده و افراد علاقه‌مند مي‌توانند با مراجعه به سايت اين جشنواره به آدرس http://www.shamstoos.ir و كليك بر روي بخش فراخوان جشنواره بين المللي امام رضا(ع) به آدرس shamstoos.ir/fa/farakhanha جزئيات مربوط به بخش‌هاي مختلف اين جشنواره را مطالعه و از طريق همين سايت و همين بخش نيز ثبت نام خود را انجام دهند، اما براي اطلاع رساني بهتر و بيشتر هر يك از بخش‌هاي مختلف اين جشنواره نيز به صورت مجزا فراخوان خود را اعلام مي‌كند.

بر همين اساس طي هفته گذشته فراخوان تئاتر رضوي و جشنواره ملي توليد كتاب رضوي براي كودكان و نوجوانان اعلام فراخوان كرد. همچنين از پوستر اين جشنواره با حضور وزير ارشاد رونمايي شد.
همچنين، با هدف سهيم كردن همه استان‌هاي كشور در برگزاري اين جشنواره هر يك از استان‌هاي كشور مسئول برگزاري يك بخش از آن هستند. جشنواره به طور كلي شامل هشت بخش فرهنگي، هنري، پژوهشي، سينمايي، مطبوعاتي و ديجيتالي، كودكان و نوجوانان، دانشگاهيان و بخش ويژه است كه هر بخش نيز زيرمجموعه‌هاي متعددي دارد. به عنوان مثال بخش فرهنگي شامل ۱۶ بخش مختلف از جمله جشنواره شعر رضوي به زبان تركي، مشاعره رضوي، سفرنامه و خاطره نويسي، توليد كتاب رضوي، ترانه و شعر سپيد رضوي، شعر رضوي به زبان عربي و ... است.

به گزارش ايكنا، شانزدهمين جشنواره بين‌المللي امام رضا(ع) ۲۳ تير ماه تا دوم مرداد ماه همزمان با دهه كرامت در ۳۱ استان كشور و شهرهاي مختلف جهان برگزار مي‌شود.

برچسب ها:امام رضا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: