چهارشنبه|03 بهمن 1397|15 جمادی الاولی 1440|23 January 2019
زمان انتشار: 1397/02/06 - 19:49 |

آيت‌الله شهسواري دار فاني را وداع گفت

مرحوم آيت‌الله حاج شيخ صفر علي شهسواري عضو دفتر استفتائات امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري و عضو جامعه‌ روحانيت مبارز و از روحانيون نمونه حج و زيارت پس از عمري مجاهدت و تدريس علوم ديني به ديار باقي شتافت.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، مرحوم آيت‌الله حاج شيخ صفر علي شهسواري عضو دفتر استفتائات امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري، عضو جامعه‌ روحانيت مبارز، معلم اخلاق و مهرباني پس از عمري مجاهدت و تدريس علوم ديني ساعت 8 صبح امروز به علت بيماري ريوي در بيمارستان ابن سينا دار فاني را وداع گفتند.

مراسم تشييع پيكر آن عالم بزرگوار روز جمعه 97/2/7 راس ساعت 9/30 صبح از مقابل مسجد امام جعفر صادق (ع) واقع در خيابان شهيد دستغيب برگزار خواهد شد.

آيت‌الله شهسواري از شاگردان آيت‌الله بروجردي و امام راحل بود كه از سال 1341 به تهران آمد و تمام زندگي خود را وقف تبليغ و تربيت شاگردان در مناطق مختلف از جمله غرب تهران كرد. آن مرحوم سال ها به عنوان روحانيون نمونه كاروان هاي حج و زيارت مشغول خدمت و ارشاد زائران بيت الله الحرام بود. كتاب خاطرات شفاهي ايشان با عنوان «هفتاد سال توكل و مجاهدت» كه دربرگيرنده مجاهدت هاي قبل از انقلاب و همچنين تجربيات سفرهاي زيارتي ايشان بود به تازگي چاپ و در اختيار علاقمندان قرار گرفت.

پايگاه اطلاع رساني حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبري ضايعه درگذشت اين عالم فرزانه را به بيت شريف ايشان به ويژه جناب حجت الاسلام والمسلمين مهدي شهسواري مديركل پيشين روابط عمومي سازمان حج و زيارت تسليت مي گوئيم.

برچسب ها:تسليت


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: