چهارشنبه|03 بهمن 1397|15 جمادی الاولی 1440|23 January 2019
زمان انتشار: 1397/02/08 - 13:44 |

مراسم بزرگداشت پيشكسوتان سازمان حج و زيارت برگزار شد

به مناسبت شانزدهمين سالگرد تاسيس كانون بازنشستگان سازمان حج و زيارت، مراسم بزرگداشت پيشكسوتان اين سازمان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زيارت، مراسم بزرگداشت پيشكسوتان سازمان حج و زيارت با حضور رييس و مسئولان و جمعي از همكاران پيشكسوت اين سازمان برگزار شد.

بر اساس اين گزارش حميد محمدي رييس سازمان حج و زيارت در اين مراسم، ضمن تبريك اعياد شعبانيه، حضور در جمع پيشكسوتان سازمان حج و زيارت را مايه افتخار و خرسندي دانست و گفت: همكاران پيشكسوت سازمان حق بزرگي بر گردن اين سازمان دارند و براي بهره گيري از تجربه هاي ارزشمند اين عزيزان بايد هميشه پيوند توام با همدلي ميان همكاران شاغل در سازمان و همكاران بازنشسته وجود داشته باشد.

رييس سازمان حج و زيارت كشورمان با اشاره به اينكه بازنشستگان اين سازمان و تجارب گرانقدر آنان سرمايه هاي ارزشمندي براي سازمان است، از تلاش ها و پيگيري هاي كانون بازنشستگان سازمان حج و زيارت در همراهي با برنامه ها و اقدامات اين سازمان قدرداني كرد و بهره گيري از ظرفيت هاي آن عزيزان را مورد تاكيد قرار داد.

آقاي محمدي به مسئولان سازمان حج و زيارت تاكيد كرد: اهتمام در جهت رفع مسائل بازنشستگان سازمان را با جديت دنبال كنند.

در ابتداي اين مراسم مهدي حمزه اي رئيس هيئت مديره كانون بازنشستگان سازمان حج و زيارت گزارشي از برنامه ها و اقدامات اين كانون ارائه داد و از مسئولان سازمان حج خواست تا رسيدگي بيشتر به مسائل بازنشستگان سازمان را مورد توجه قرار دهند.
برچسب ها:سازمان حج


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: