چهارشنبه|03 بهمن 1397|15 جمادی الاولی 1440|23 January 2019
زمان انتشار: 1397/02/11 - 12:25 |

انتصاب جديد در بعثه مقام معظم رهبري

حجت الاسلام والمسلمين سيد علي قاضي عسكر نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت با صدور حكمي آقاي جعفر شمسيان را به سمت معاون توسعه مديريت ومنابع بعثه مقام معظم رهبري منصوب كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، در حكم جعفر شمسيان كه به امضاي حجت الاسلام والمسلمين سيد علي قاضي عسكرنماينده ولي فقيه درامورحج و زيارت وسرپرست حجاج ايراني رسيده ،‌ آمده است:

جناب آقاي جعفر شمسيان دامت توفيقاته

هم اكنون كه پس از 16 ماه تلاش خا لصا نه و مؤثر ، مأ موريت جناب آقاي منصور شيخ عباسي به حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت پايان يافته ، بدينوسيله جنابعالي را كه بحمدالله از شايستگي هاي اخلاقي ، مديريتي و سوابق ارزشمند در مسئوليت هاي مختلف برخوردار مي ‌با شيد ، به سمت معاونت توسعه مديريت و منابع بعثه مقام معظم رهبري منصوب مي‌نمايم .

اميد است با بكارگيري همه توان و بهره گيري از همكاران محترم در آن معاونت و نيز همكاري معاونان و مديران محترم بعثه مقام معظم رهبري و سازمان حج و زيارت و ديگر نيروهاي متدين ، خلاق و كارآمد ، تمامي تلاش و كوشش خود را در جهت اهداف مورد نظر و وظايف محوله بكار گير يد .

از خداوند متعال توفيق روز افزونتان را در تحقق موارد فوق مسئلت دارم .نماينده و لي فقيه در امور حج و زيارت و سرپرست حجّاج ا يرا ني


برچسب ها:شمسيان - معاون - انتصاب - بعثه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: