چهارشنبه|03 بهمن 1397|15 جمادی الاولی 1440|23 January 2019
زمان انتشار: 1397/02/16 - 13:49 |

اعزام 600 زائر كاشاني به حج 97

در ديدار مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري منطقه قم با مدير اداره حج و زيارت شهرستان كاشان اعلام شد امسال 060 زائر كاشاني در مراسم حج تمتع حضور دارند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام و المسلمين عسكري علويه مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري منطقه قم در ديدار روز شنبه با آقاي عباس نيكونيا مدير اداره حج و زيارت شهرستان كاشان درباره برنامه ريزي هاي انجام شده براي اعزام زائران اين منطقه به حج 97 به تبادل نظر پرداخت.

در اين ديدار مدير اداره حج و زيارت كاشان با ارائه گزارشي از وضعيت ثبت نام و آموزش زائران حج تمتع، از اعزام 600 زائر در قالب 5 كاروان از اين شهرستان خبر داد و مسئول بعثه منطقه قم بر لزوم نظارت دقيق و اجراي با كيفيت جلسات آموزشي زائران تأكيد كرد.

حجت الاسلام والمسلمين عسكري علويه همچنين در ديدار با مدير عامل شركت مركزي شهرستان كاشان درباره اعزام هاي عتبات عاليات گفتگو كرد.

در اين ديدار مقرر شد روحانيون و مداحاني كه ساكن شهرهاي قم و كاشان هستند و از ساير استانها به عتبات عاليات اعزام مي شوند با همكاري اداره حج و زيارت و شركت مركزي شهرستان كاشان و با هماهنگي دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري منطقه قم، با اتوبوس كاروانهاي عتبات عاليات اعزامي از كاشان به مرز مهران منتقل، تا به كاروان خود ملحق شوند و هنگام بازگشت از مرز نيز به شهرهاي قم و كاشان بازگردند.

گفتني است تعداد 23 دفتر زيارتي در شهرستان كاشان، متصدي ثبت نام و اعزام زائران در قالب سازمان حج وزيارت هستند و از اين شهرستان در طول هفته 4 كاروان به عتبات عاليات اعزام مي شود.

برچسب ها:عتبات عاليات - قم - شهرستان كاشان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: