چهارشنبه|03 بهمن 1397|15 جمادی الاولی 1440|23 January 2019
زمان انتشار: 1397/02/17 - 12:44 |

اولين جلسه روحانيون و مديران حج تمتع 97 استان يزد

اولين جلسه روحانيون و مديران حج تمتع 97 استان يزد باحضور مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري و مدير حج و زيارت يزد برگزار شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، دراين جلسه حجت الاسلام علي حبيبيان مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري يزد خطاب به حاضران گفت: فرصت بدست آمده را قدر بدانيم و در سفر به خانه الهي خدمت به زائران را سرلوحه فعاليت هاي خود قرار دهيم.

وي از مديران و روحانيون خواست نسبت به برگزاري جلسات آموزشي برنامه ريزي شده براي زائران مدينه قبل و مدينه بعد اهتمام ورزند و از همكاري زائران علاقمند بعنوان خبرنگار افتخاري براي انعكاس برنامه هاي هركاروان استفاده كنند.

وي لزوم هماهنگي مديران ، روحانيون و عوامل اجرايي كاروان در اين سفر معنوي را يادآور شد و گفت : با تقسيم كارها از موازي كاري و دو گانگي پرهيز شود و مباحث آموزشي بصورت سمعي و بصري مطرح گردد.

حجت الاسلام حبيبيان در پايان به بيان محورهاي فعاليت شوراي فرهنگي در كاروانها پرداخت و گفت: بسته هاي فرهنگي بين زائران به موقع توزيع شود و با تشكيل گروه هاي مجازي در پيام رسانهاي داخلي اعضاي كاروان با هم ارتباط داشته باشند و فضاي كاروانها را فضاي معنوي و همدلي قرار دهند.برچسب ها:يزد - روحانيون - حج


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: