چهارشنبه|03 بهمن 1397|15 جمادی الاولی 1440|23 January 2019
زمان انتشار: 1397/02/23 - 17:46 |

سفرهاي ارزان قيمت عتبات از نيمه دوم خرداد اجرايي مي شود

مرتضي آقايي، مديركل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت از اجراي طرح «موكب» براي انجام سفرهاي ارزان قيمت به عتبات عاليات خبر داد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، مرتضي آقايي اظهار كرد: در راستاي افزايش اعزام زائران در قالب سفرهاي ارزان قيمت به عتبات طرح هاي مختلفي در دوره هاي مختلف اجرا مي‌شود.

وي در ادامه تصريح كرد: طرح «موكب» در ماه مبارك رمضان و در ادامه كاروان هاي «ابرار»، براي ثبت نام و نام‌نويسي از مشتاقان سفر به عتبات عاليات در قالب سفرهاي ارزان قيمت اجرا مي شود.

مديركل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت خاطرنشان كرد: ارائه خدمات در اجراي طرح «موكب» و اعزام زائران به عتبات عاليات به صورت استاندارد انجام خواهد شد و عملكرد كاروان‌ها از طرف سازمان حج و زيارت نظارت مي شود.

آقايي در ادامه يادآور شد: در اجراي طرح «موكب» هزينه سفر هر يك از زائران از 800 تا 900 هزار تومان متغير خواهد بود و در راستاي اعزام زائران در قالب سفرهاي ارزان قيمت اجرا خواهد شد.

وي اضافه كرد: اجراي طرح «موكب» از نيمه دوم خرداد ماه و همزمان با نيمه دوم ماه مبارك رمضان آغاز خواهد شد و بر اساس پيش بيني هاي اوليه، در مرحله اول اجراي آن روزانه حدود 500 زائر به عتبات عاليات اعزام مي‌شوند و به تدريج اين ظرفيت را افزايش خواهيم داد.

استمرار سفرهاي ارزان قيمت عتبات

مديركل عتبات سازمان حج و زيارت تاكيد كرد: طرح «موكب» پس از ماه مبارك رمضان نيز استمرار خواهد داشت و بر اساس برنامه ريزي هاي سازمان حج و زيارت محدوديتي در ثبت نام و اعزام زائران در قالب سفرهاي ارزان قيمت وجود نخواهد داشت.

آقايي در پايان خاطرنشان كرد: همه سفرهايي كه در قالب سفرهاي ازران قيمت با مديريت دفاتر مجاز سازمان حج و زيارت برگزار مي شوند، از ايمني و استاندارد مورد نياز در امور مختلف همچون هتل، ويزا و ساير موارد برخوردار هستند.

برچسب ها:عتبات عاليات - كربلا - امام حسين


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: