چهارشنبه|03 بهمن 1397|15 جمادی الاولی 1440|23 January 2019
زمان انتشار: 1397/02/25 - 14:17 |

معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان كشور خبر داد:

بازگشت آخرين كاروان عتبات دانشگاهيان به كشور

محمد زارع؛معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت:هجدهمين دوره اعزام دانشگاهيان سراسر كشور به عتبات عاليات، با بازگشت دو كاروان دانشگاهي به كشور پايان يافت.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از پايگاه اطلاع رساني لبيك، محمد زارع؛ معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت:هجدهمين دوره اعزام دانشگاهيان سراسر كشور به عتبات عاليات، با بازگشت دو كاروان دانشگاهي به كشور پايان يافت.

زارع گفت: آخرين كاروان هاي دانشگاهي كشور از استان هاي خراسان رضوي و همدان به عتبات عاليات اعزام شده بودند كه روز يك شنبه 22 ارديبهشت ماه وارد ايران اسلامي شدند.

معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت:در بازه زماني 4 ماهه هجدهمين دوره عتبات دانشگاهيان كه از بهمن ماه سال گذشته آغاز شد و تا 15 ارديبهشت ماه سال جاري ادامه يافت، حدود 12 هزار نفر از دانشگاهيان سراسر كشور در قالب 317 كاروان به عتبات عاليات اعزام شدند.

وي افزود:اين دوره از اعزام دانشگاهيان به عتبات عاليات با ماه هاي رجب و شعبان نيز مصادف شد و قشر جوان كشور در روزهاي مبارك اين دو ماه به حضرات معصومين(عليهم السلام)در كشور عراق عرض ارادت نمودند.

زارع گفت:از كل كاروان هاي اعزام شده در اين دوره، 259 كاروان به صورت هوايي و 58 كاروان به صورت زميني به عتبات عاليات اعزام شدند و همه كاروان ها شهر مقدس سامرا را هم زيارت كردند.

معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت:بيشترين آمار اعزام از استان تهران بوده است و استان فارس در رتبه دوم و استان هاي خراسان رضوي و آذربايجان شرقي در رتبه سوم قرار دارند.

گفتني است؛برنامه ريزي براي نوزدهمين دوره اعزام دانشگاهيان به عتبات عاليات به زودي آغاز خواهد شد و زمان بندي ثبت نام و اعزام آن در اخبار سايت لبيك به اطلاع علاقمندان خواهد رسيد.

برچسب ها:عتبات - دانشگاه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: