جمعه|03 اسفند 1397|15 جمادی الثانی 1440|22 February 2019
زمان انتشار: 1397/02/26 - 13:40 |

اعزام 15 هزار زائر به عتبات در نيمه اول رمضان

مدير كل عتبات سازمان حج و زيارت از اعزام 15 هزار زائر در نيمه اول ماه مبارك رمضان به عتبات عاليات خبر داد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، مرتضي آقايي مدير كل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار كرد: 15 هزار زائر در نيمه اول ماه مبارك رمضان به عتبات عاليات اعزام مي‌شوند.

وي در ادامه تصريح كرد: اعزام زائران به عتبات عاليات ويژه نيمه اول ماه مبارك رمضان از 21 ارديبهشت ماه آغاز شده است و تا 27 اين ماه ادامه خواهد داشت و فردا آخرين گروه اين زائران به عتبات مشرف مي‌شوند.

مديركل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت خاطرنشان كرد: اعزام هاي ويژه نيمه دوم ماه مبارك رمضان نيز از 12 خرداد ماه سال جاري آغاز خواهد شد و تا پايان ماه رمضان ادامه خواهد داشت.

آقايي در ادامه به اختصاص تخفيف‌هاي ويژه براي سفرهاي ماه مبارك رمضان اشاره كرد و يادآور شد: اعزام زائران شامل سفرهاي 7، 14 و 30 شب است و در نيمه اول زائراني كه به صورت هوايي اعزام مي‌شوند، از تخفيف 40 درصدي و در نيمه دوم از تخفيف 20 درصدي بهره‌مند خواهند شد.

وي اضافه كرد: تخفيف سفرهاي عتبات عاليات در ماه مبارك رمضان به صورت سفرهاي زميني از تخفيف كمتري برخوردار است و آمار 15 هزار نفري اعزام شوندگان به عتبات، هم زائران زميني و هم زائران هوايي را در برمي‌گيرد.

برچسب ها:عتبات


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: