چهارشنبه|03 بهمن 1397|15 جمادی الاولی 1440|23 January 2019
زمان انتشار: 1397/02/27 - 10:34 |

يك مركز اعزام زائر به عتبات مهر و موم شد

سرپرست حج و زيارت استان مركزي گفت: يك مركز غير مجاز اعزام زائر به عتبات عاليات روز پنجشنه در اراك مهر و موم شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، ابراهيم محمودي روز پنجشنبه در گفت و گو با ايرنا، افزود: به دنبال شكايت مردمي از يك مركز غير مجاز اعزام زائر به عتبات، با حكم قضايي و حضور نيروي انتظامي اين مركز مهر و موم شد.

وي ادامه داد: اين مركز غير مجاز اعزام زائر به عتبات عاليات سال هاي گذشته نيز به دليل فعاليت غير قانوني به جزاي نقدي محكوم شده بود.

سرپرست حج و زيارت استان مركزي بيان كرد: شهروندان براي سفر به عتبات عاليات به مراكز قانوني حج و زيارت مراجعه كنند تا علاوه بر خدمات بيمه اي از امكانات و خدمات رفاهي لازم نيز برخوردار شوند.

وي اضافه كرد: از ابتداي سال جاري تا كنون 410 زائر استان مركزي از طريق سفر هوايي و سه هزار و 926 نفر نيز به صورت زميني به عتبات عاليات اعزام شده اند.

محمودي ادامه داد: حداقل قيمت سفر زميني به عتبات عاليات 10 ميليون 300 هزار ريال و حداكثر آن نيز 13 ميليون 860 هزار ريال است كه اين اختلاف قيمت در كيفيت و نزديكي هتل ها به حرمين شريفين است.

وي حداقل قيمت سفر هوايي به عتبات عاليات را نيز 20 ميليون 219 هزار ريال عنوان كرد و گفت: حداكثر قيمت اين سفر معنوي با خط هوايي نيز 23 ميليون 750 هزار ريال است.

سال گذشته 15 هزار و 812 نفر از نقاط مختلف استان مركزي به عتبات عاليات اعزام شدند.

برچسب ها:عتبات - غيرمجاز


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: