جمعه|03 اسفند 1397|15 جمادی الثانی 1440|22 February 2019
زمان انتشار: 1397/03/01 - 17:01 |

رييس بنياد فارس المومنين مطرح كرد؛

رابطه زيارت سيدالشهدا و پاك شدن از گناهان

رييس بنياد فارس المومنين گفت: كسي كه در اول، وسط و آخر ماه مبارك رمضان سيدالشهدا(ع) را زيارت كند تمام گناهان او پاك مي‌شود و ثواب يك حج و يك عمره براي او نوشته مي‌شود.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج ، حجت الاسلام سيد محمدباقر علوي تهراني رييس بنياد فارس المومنين در مراسمي كه شامگاه گذشته در حسينيه آيت الله حق شناس برگزار شد، درباره عظمت ماه مبارك رمضان و وسعت رحمت خداوند در اين ماه، گفت: اعمال انسان در هر زماني كه اتفاق بيفتد هم موجب ثواب از ناحيه خداوند متعال است و هم موجب ارتقاء مقام در سلوك بشر است اما همين عمل وقتي در ماه مبارك رمضان انجام مي‌شود ابعاد آن وسيع‌تر مي‌شود.

وي افزود: يكي از دلايل اينكه خداوند متعال شب هاي قدر را در اواخر ماه مبارك رمضان قرار داده است براي اين است كه ما خودمان را قبل از رسيدن شب هاي قدر آماده كنيم.

رييس بنياد فارس المومنين ابراز داشت: در ماه مبارك رمضان بسيار به نمازهاي مستحبي سفارش شده است. زيارت امام حسين(ع) نيز در اين ماه بسيار فضيلت دارد.

وي با بيان اينكه از امام صادق(ع) روايت است مسجد زن، خانه اوست، گفت: امام صادق(ع) در حالي اين فرمايش را دارند كه در جايي ديگر مي‌فرمايند زيارت سيدالشهدا(ع) بر هز زن و مرد مسلمان واجب است.

حجت الاسلام علوي تهراني بيان داشت: روايت است هر كه امام حسين(ع) را خائفاً(ترس از شرايط) زيارت كند، او به زيارت خدا رفته است. زيارت سيدالشهدا(ع) بهترين موضوع عبادي است.

وي در پايان خاطرنشان كرد: اين زيارت و پاك شدن از گناه مي‌تواند از راه دور براي هركسي كه ميسر نيست، با سلام و تحيت بر ايشان ممكن شود.برچسب ها:زيارت- سيدالشهدا- بنياد فارس


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: