چهارشنبه|03 بهمن 1397|15 جمادی الاولی 1440|23 January 2019
زمان انتشار: 1397/03/08 - 09:42 |

سابقه مردم قزوين در بازسازي اماكن مقدس طولاني است

رئيس ستاد عتبات عاليات قزوين گفت: سابقه تاريخي مردم استان در كمك به مراكز مقدس و بازسازي آن به 400 سال گذشته بازمي گردد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حامد كبودوند روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: قزويني ها و تجار آن از گذشته هاي دور مردمي مومن، معتقد و خداجو بوده كه همواره در كارهاي خير، عام المنفعه پيشتاز كارها بوده اند.

وي با اشاره به اينكه طي سال گذشته بالغ بر 30 ميليارد ريال به صورت نقدي و غيرنقدي براي بازسازي عتبات عاليات از سوي مردم استان جمع آوري شد،ادامه داد: شب گذشته با برگزاري جشنواره نشان محبت كه به همين منظور برپا شده بود مردم ولايت مدار قزوين بيش از 12 ميليارد ريال كمك نقدي و بالغ بر 20 ميليارد ريال به صورت غيرنقدي تنها در يك شب كمك كردند.

وي با اشاره به اينكه قزوين به عنوان سومين استان برگزار كننده جشنواره نشان محبت پس از استان هاي آذربايجان شرقي و فارس بود، ادامه داد: اميدواريم با اطلاع رساني به موقع و رفع نواقص و معايب، در سال هاي آينده بتوانيم به بهترين شكل ممكن برگزاركننده شايسته اين گونه جشنواره ها باشيم.

جشنواره نشان محبت شب گذشته با حضور اقشار مختلف سراسر استان قزوين از جمله آبگرم، آوج، البرز، بوئين زهرا، محمديه و تاكستان در سالن اجتماعات استانداري قزوين برگزار شد.

برچسب ها:عتبات - قزوين


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: