پنجشنبه|02 خرداد 1398|17 رمضان 1440|23 May 2019
زمان انتشار: 1397/03/24 - 08:42 |

صفحه ارتباط مردمي رئيس سازمان حج و زيارت راه‌اندازي شد

صفحه ارتباط مردمي رئيس سازمان حج و زيارت به منظور بيان نظرات، سؤالات و دغدغه‌هاي زائران و افراد مرتبط با حوزه حج و زيارت در پيام‌رسان گپ راه‌‌اندازي شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حج تمتع سال 97 با شعار «حج، تحول روحي و اخلاقي، سبك زندگي ديني، عزت و كرامت اسلامي» برپا مي‌شود.

با توجه به آغاز روز شمار سفر حج تمتع و لزوم هماهنگي‌هاي لازم به منظور برپايي پرشور اين سفر معنوي، سازمان حج و زيارت پيام‌رسان گپ را براي اطلاع‌رساني از وضعيت حج و اخبار آن انتخاب كرده است و از زائران و خانواده‌هاي آن‌ها نيز خواسته تا با نصب اين برنامه از اقدامات حج 97 مطلع شوند.

حميد محمدي رئيس سازمان حج و زيارت نيز براي ارتباط با زائران و افراد مرتبط با حوزه حج و زيارت، صفحه ارتباط مردمي در پيام‌رسان گپ راه‌‌اندازي كرده است تا افراد بتوانند به صورت مستقيم نظرات، سؤالات و دغدغه‌هاي خود را با رياست سازمان حج و زيارت در ميان بگذارند.

بر همين اساس علاقه‌مندان به برقراري ارتباط با رئيس سازمان حج و زيارت مي‌توانند به شناسه كاربري mohammadi_haj@ در پيام‌رسان گپ مراجعه كنند.

به گزارش فارس، اولين گروه زائران خانه خدا از 27 تيرماه به حج تمتع مشرف مي‌شوند كه امسال 85 هزار و 200 نفر از كشورمان در اين سفر معنوي حضور دارند.
برچسب ها:حميد محمدي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: