سه شنبه|03 ارديبهشت 1398|16 شعبان 1440|23 April 2019
زمان انتشار: 1397/04/10 - 07:40 |

برگزاري جلسه اربعين حسيني(ع)

جلسه هماهنگي اربعين حسيني خوزستان برگزار شد

جلسه هماهنگي اربعين حسيني(ع)در پايانه مرزي چذابه برگزار شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، استاندار خوزستان با تاكيد بر لزوم تكميل زيرساختهاي در حال احداث در مرز چذابه تا پيش از اربعين از چهارخطه شدن عمده مسير اهواز – چذابه خبر داد.

غلامرضا شريعتي در جلسه ستاد اربعين خوزستان كه امروز (۹ تيرماه) در پايانه مرزي چذابه برگزار شد، با اشاره به برگزاري مرتب جلسات اين ستاد اظهار كرد: نخستين جلسه ستاد اربعين خوزستان در سال جاري براي بررسي مشكلات در پايانه مرزي چذابه برگزار شده تا موانع در حوزه هاي مختلف زيرساختي مورد بررسي قرار بگيرد.

وي تصريح كرد: تمام تلاش ما اين است كه سفر اربعين امسال با حداقل مشكل و بهتر از سال گذشته برگزار شود. زيرساختهايي كه در حوزه‌هاي مختلف از جمله آب و فاضلاب و راهداري در حال ايجاد هستند بايد تكميل و پيش از اربعين به بهره‌برداري برسند.

استاندار خوزستان عنوان كرد: وضعيت زيرساختي مسير سفر اربعين در سال گذشته بهتر شده بود و امسال نيز عمده مسير چذابه به اهواز چهارخطه خواهد شد. پاركينگ وسيعي نيز در اين منطقه وجود دارد اما در صورت نياز پاركينگ توسعه داده مي‌شود.

شريعتي با بيان اينكه مسير مواكب در چذابه تغيير داده شده است، گفت: در اين زمينه طرحي جامع تدوين شده است و طبق آن عمل خواهيم كرد. بايد مسير مواكب استاندارد باشد و سازه‌هاي آن نيز ايجاد شوند.

همچنين در ابتداي اين جلسه جناب حجه الاسلام والمسلمين آقاي حسن زاده مسئول دفترنمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در استان خوزستان و مسئول ستاد فرهنگي آموزشي اربعين استان خوزستان ضمن تقدير و تشكر از اهتمام استاندار خوزستان در مساله اربعين حسيني (ع) بر لزوم آماده سازي هرچه بيشتر نمازخانه ها و موارد فرهنگي مورد نياز زائران تاكيد كردند.

برچسب ها:اربعين - خوزستان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: