پنجشنبه|02 خرداد 1398|17 رمضان 1440|23 May 2019
زمان انتشار: 1397/04/21 - 12:50 |

علي اصغر پيوندي:

آموزش حجاج كيفيت برگزاري مناسك حج را افزايش مي‌دهد

علي اصغر پيوندي، رئيس جمعيت هلال احمر ايران اظهار كرد: بحث آموزش به حجاج مي‌تواند هزينه‌ها را كاهش و كيفيت برگزاري مناسك حج و رضايتمندي حجاج را افزايش دهد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، در همايش تيم‌هاي بهداشت كه امروز، پنجشنبه برگزار شد، با اشاره به خدمت رساني تيم‌هاي هلال احمر به زائران حج ۹۷ اظهار كرد: هلال احمر موظف به امدادرساني به تمام مردم در مشكلات و آلام آن‌ها و همچنين ارتقا و حفظ سلامتشان است.

وي افزود: طبق اساس نامه‌اي وظيفه خدمات رساني در حوزه بهداشت و درمان ايرانيان خارج از كشور نيز برعهده هلال احمر است، به همين منظور هئيت پزشكي هلال احمر تشكيل شد و توسعه يافت تا بتواند خدمات با كيفيت و شايسته تري را به مردم ارائه كند.

پيوندي دو اصل دانش و تجربه را ملاك كار دانست و گفت: در ارائه خدمات سلامت به حجاج دو اصل دانش و تجربه ملاك كار است و تلاش شده با استفاده از برنامه ريزي دقيق و فناوري اطلاعات، ارتباط نزديك با ارگان‌ها و سازمان‌هاي موجود در حج برقرار شود تا بتوان خدمات شايسته تري را به حجاج ارائه كنيم.

وي خاطر نشان كرد: هدف ما در مراسم حج خدمت رساني با كيفيت بالا و در عين حال حفظ سلامت و افزايش رضايتمندي حجاج است.

پيوندي عنوان كرد: بحث آموزش به حجاج مي‌تواند هزينه‌ها را كاهش و كيفيت برگزاري مناسك حج و رضايتمندي حجاج را افزايش دهد كه اين آموزش‌ها توسط تيم‌هاي امدادي و و درماني هلال احمر قبل از اعزام به حجاج ارائه مي‌شود.

وي تاكيد كرد: بحث پژوهش در مراسم حج بايد مداوم صورت گيرد، نبايد نزديك برگزاري مراسم حج آن را به ياد آوريم و بعد آن را تا برگزاري حج سال‌هاي بعد فراموش كنيم كه در اين صورت برنامه‌ريزي باكيفيت و آمادگي بيشتري خواهيم داشت، همچنين اين موضوع باعث كاهش هزينه و مصرف مي‌شود.

پيوندي افزود: اميدواريم تا جمعيت هلال احمر در امر خدمت رساني به زائران و جلب رضايتمندي آن ها موفق عمل كند.

باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها:حج 97 - سلامت - پزشكي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: