سه شنبه|03 ارديبهشت 1398|16 شعبان 1440|23 April 2019
زمان انتشار: 1397/04/23 - 08:38 |

حجت الاسلام بيدار: بركات بي‌شماري در سفر حج قرار داده شده است

حجت الاسلام والمسلمين بيداردر سخنراني پيش از خطبه هاي نماز جمعه اردبيل گفت: خداوند متعال منافع و بركات بي شماري را در اين سفر روحاني قرار داده است و ضرورت دارد حجاج بيت الله الحرام با مغتنم شدن لحظه هاي ارزشمند اين سفر معنوي ، از بركات آن نيز بهره مند گردند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام والمسلمين بيدار در سخنراني پيش از خطبه هاي نماز جمعه اين هفته اردبيل با اشاره به بركات فراوان حج گفت: خداوند متعال بر اساس آيه كريمه « ليشهدوا منافع لهم » منافع و بركات بي شماري را در اين سفر روحاني قرار داده است و ضرورت دارد حجاج بيت الله الحرام با مغتنم شدن لحظه هاي ارزشمند اين سفر معنوي ، از بركات آن نيز بهره مند گردند.

مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در استان ضمن انتقاد از كساني كه در شبكه هاي مجازي دروغ پراكني هايي بر عليه حجاج مطرح مي كنند افزود : در خصوص خريد ارز حجاج، هيچ يارانه اي پرداخت نشده است ، بلكه در زمان خريد ارز كه اسفند ماه سال گذشته بود نرخ ارز در حدود 3900 تومان بود كه با اين قيمت ارز حجاج خريداري شده است.

سخنران پيش از خطبه هاي نماز جمعه كه با حضور گسترده حجاج بيت الله الحرام استان همراه بود ضمن دعوت از زائرين به شركت منظم در كلاسهاي آموزشي ، گفت : حضور در حرمين شريفين و شركت در نمازهاي جماعت به همراه مسلمانان ساير كشورهاي اسلامي نمونه اي از اتحاد و همبستگي امت اسلامي را نشان مي دهد.

حجت الاسلام بيدار در پايان گفت: همه زائران بايد به توصيه‌ها و هشدارهاي داده شده توسط روحانيون و مديران كاروانها توجه كنند چراكه سفري كه خداوند متعال قسمت حجاج كرده با هيچ سفري در طول زندگي انسان قابل مقايسه نيست و بايد به گونه‌اي بهره‌برداري شود كه تمام عمر از بركات آن بهره مند گردد.

گفتني است امسال از استان اردبيل 6 كاروان مدينه قبل در تاريخهاي 18 و 19 مرداد به سرزمين وحي اعزام مي شوند.
برچسب ها:حج - بركات - بيدار - اردبيل


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: