پنجشنبه|02 خرداد 1398|17 رمضان 1440|23 May 2019
زمان انتشار: 1397/04/25 - 12:51 |

معاون استاندار بوشهر:

وحدت اسلامي را در سفر حج به جهانيان نشان دهيم

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار بوشهر گفت: وحدت نظام اسلامي را در سفر حج به جهانيان نشان دهيم.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، مجيد خورشيدي صبح دوشنبه در نشست با دست‌اندركاران حج در استان بوشهر اظهار داشت: سفر حج داراي بركات و ارزش بسيار بالايي است و حجاج بايد از اين فرصت بهترين استفاده را ببرند.

وي با اشاره به معنويت و ارزش بالاي سفر حج خاطرنشان كرد: حجاج بايد به فكر بهره‌برداري معنوي از اين سفر باشند و با دست پر از اين سفر پرخير و بركت برگردند.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار بوشهر خواستار تلاش براي ارائه خدمات مناسب هب حجاج در زمينه‌هاي مختلف شد و اضافه كرد: مديران كاروان‌هاي حج نقش مهمي در ايجاد شرايط مناسب براي سفر حجاج بر عهده دارند.

وي با اشاره به اينكه مديران كاروان‌هاي حج و زيارت زحمات طاقت‌فرسايي را متحمل مي‌شوند، تصريح كرد: اميدوارم ثمره اين زحمات نيز ذخيره قيامت شما عزيزان باشد كه با علاقمندي كار مي‌كنيد.

خورشيدي با اشاره به اينكه در سفر حج بايد تلاش شود كه وحدت نظام اسلامي را به جهانيان نشان دهيم، ادامه داد: بي‌شك هر كاري كه وحدت را خدشه‌دار كند، با فلسفه حج مغايرت دارد و بايد از آن پرهيز شود.

وي افزود: ما انتظار داريم كه هر كسي وارد كشورمان مي‌شود به قوانين و شئونات ما احترام بگذارد و در همين راستا ما نيز بايد در سفرهاي خارج از كشور اين مسئله را رعايت كنيم و بويژه در سفر معنوي حج بايد شئونات كشور ميزبان را رعايت كنيم.

برچسب ها:بوشهر - وحدت اسلامي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: