حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق؛

امام خميني (رض) به مستضعفين جهان اميد بخشيد

تاريخ انتشار:1396/11/23 16:51
حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني مسئول دفتر نمايندگي بعثه رهبري در عراق تاكيد كرد: امام خميني كشور ايران را از ظلمت خارج كرد و به مستضعفين جهان اميد بخشيد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج ، حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني در نهمين گردهمايي دانشجويي دركربلا طي سخناني به دستاوردهاي مهم انقلاب اسلامي اشاره كرد و طاغوت را مصداق كامل ظلمت و امام خميني (ره) را مصداق نور الهي خواند و افزود: امام امت با اخلاص و صلابت، كشور ايران را از ظلمت خارج كرد و با نور الهي به مستضعفين جهان اميد بخشيد .

وي با تشكر و قدرداني از حضور گسترده و باشكوه مردم رشيد ايران در راهپيمايي ۲۲ بهمن گفت : مردم دشمنان را دچار خواب آشفته نمودند و امروز بر مسئولين است تا هرچه بيشتر به اين مردم خدمت كنند و آنها را ولي نعمت خود بدانند.

مسئول دفتر نمايندگي بعثه در عراق با اشاره به اينكه دشمنان قصد دارند با تبليغات مسموم نور خدا را خاموش كنند، اظهار داشت: رسانه هاي بسياري درصدد تضعيف نظام مقدس جمهوري اسلامي بوده و خواهند بود ولي با لطف و عنايت خداوند ، درخت جمهوري اسلامي روز به روز تنومندتر مي شود.

وي با اشاره به عصبانيت دشمنان انقلاب اسلامي از مردم ايران گفت: امروز مقاومت در منطقه بسيار قوي ، منسجم و با اقتدار، خواب را از چشم صهيونيسم ها گرفته و آن ها را به وحشت انداخته است.

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني گفت: تا زماني كه مردم ما منسجم ،متحد و در صحنه حضور دارند و گوش به فرمان ولي فقيه خود هستند دشمنان هيچ كاري نمي‌توانند بكنند.

وي انقلاب اسلامي را در تدوام نهضت حسيني خواند و افزود : امام حسين (ع) نور است و هر كس با او بيعت كند نوراني مي شود و كسي كه نوراني شد آرامش دنيا و آخرت و خير و بركت نصيب او خواهد شد.

در پايان اين جلسه دانشجويان همه با هم فرياد مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسرائيل سر دادند.


کد خبر: 80618
انتهای پیام /*